Služby pro firemní klientelu

PRŮMYSLOVÉ POJIŠTĚNÍ

Zajistíme váš podnik proti finančním ztrátám způsobeným živelnými a jinými událostmi. Průmyslové pojištění ochrání movitý i nemovitý majetek firmy, pojistit lze i odpovědnost za způsobenou škodu nebo rizika spojená s přerušením nebo omezením podnikatelské činnosti. Neprodáváme jednotlivá pojištění, specializujeme se na tvorbu komplexních pojistných plánů a strategií pro firmy a podniky.

SPOLUPRACUJEME SE VŠEMI POJIŠŤOVNAMI V ČR

SLUŽBY PRO REALITNÍ KANCELÁŘE

Jste realitní kancelář a chcete, aby vaši klienti podepsali smlouvu co nejdříve? Doporučte nás vašim klientům a my jim na oplátku pomůžeme získat hypotéku v co nekratším čase. Jsme profesionálové s 15letým know-how a zastupujeme všechny banky na tuzemském trhu. Postaráme se o zpracování nabídky, vyřízení hypotéky i souvisejícího/ch pojištění.
Více o zprostředkování hypotečních úvěrů »

FINANČNÍ PORADENSTVÍ JAKO ZAMĚSTNANECKÝ BENEFIT

Přemýšlíte, jak zlepšit péči o vaše zaměstnance? Připravíme pro vás nabídku služeb finančního poradenství i souvisejících právních služeb, které budete moci vašim zaměstnancům nabízet jako benefit. Jsme schopni zprostředkovat libovolné formy finančních produktů, stejně jako nabídnout nadstandard v podobě asistence při osobním oddlužování. Dopřejte vašim zaměstnancům klid na práci, o jejich starosti s penězi se postaráme my.

FINANČNÍ PORADENSTVÍ
PRO PODNIKATELE A FIRMY

Kromě průmyslového pojištění nabízíme podnikatelům i firmám služby finančního poradenství především v oblasti zprostředkování provozních a investičních úvěrů.